Mé sociální sítě.

23. srpen 2016 | 10.00 |

Jelikož mi přijde, že bez sociálních sítí už se v dnešní době nedá obejít, rovnou tu vystavím některé z těch svých. (shamelesss self promo)

Výsledek obrázku pro social media icons


Jsem toho názoru, že sociální sítě by nám neměly zatočit se světem. Nemělo by záležet na tom, kolik lidí nás sleduje, nebo kolik liků dostaneme na každé fotce či statusu. Nicméně kapka internetu neuškodí.

Já moc sociálních sítí nemám, a když už, tak je skoro nepoužívám a nebo si na ně už nepamatuji heslo. Což je z jedné strany dobře, protože by toho na mě bylo moc. Jako řeba: Co je Flickr?!
Co si pamatuju, jsem zaregistrovaná na: Facebooku, Instagramu, Twitteru, Snapchatu, Tumblru, YouTube, Spotify a to je tak všechno. Z toho polovinu vůbec nepoužívám.

Takže tady:

Instagram: @kate.kovalcikova ( https://www.instagram.com/kate.kovalcikova/ )
Instagram používám každý den. Fotku se snažím přidat maximálně jednu do týdne, ale když něco nejde, co na tom sejde.
Twitter: @KateKovalcik ( https://twitter.com/KateKovalcik )
Nepoužívám tuto sociální síť už hodně dlouho, je zbytečné mě jít sledovat, pokud tedy nechcete stalkovat až k prosinci 2015.
Snapchat: @katekovalcik
Na snapchatu sleduji stories ostatmích lidí, ale sem tam pošlu nějakou foto a tak. Pokud chcete, add me.
Tumblr: unknown
Na mém tabletu nechybí Tumblr, ale jelikož si nepamatuji heslo, nemám tušení, jaké mám @username, takže smůla. Třeba si Tumblr založím. Someday....
YouTube: Na YT sleduji jen ostatní youtubery, ode mě žádnou viditelnou aktivitu neuvidíte, takže je zbytečné zveřejňovat.
Spotify: Na Spotify jsem zaregistrovaná Facebookem. Kdybych v budoucnu dala dohromady nějaký playlist, nebo tak, Dám vám vědět.

Všimněte si, že jsem nezveřejnila Facebook. "Ale proč, když už sem vystavuješ všechny své ostatní sociální sítě?" ptáte se. Protože mi to nepřijde nutné, jelikož na Facebooku zveřejňuji stuff jen s mými přáteli a veřejnou stránku stejně nemám. Kdybyste chtěli, můžete se pokusit mě najít, ale sama to sem vystavovat nebudu. Sorry.

Snad jste dočetli a pokud ano, nechte mi komentář o tom, co si myslíte o sociálních sítích a jak moc je používáte!

Virtual hugs, Kate.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mé sociální sítě. hroznetajne 23. 08. 2016 - 11:48
RE(2x): Mé sociální sítě. spiritedkate 23. 08. 2016 - 12:02
RE(3x): Mé sociální sítě. hroznetajne 23. 08. 2016 - 12:25
RE: Mé sociální sítě. tlapka 23. 08. 2016 - 19:46
RE(2x): Mé sociální sítě. siritedkate 23. 08. 2016 - 21:31
RE: Mé sociální sítě. zo 24. 08. 2016 - 00:12