Já a makeup.

30. říjen 2016 | 13.00 |

 Dnes vám napíšu vše, co si myslím o makeupu a jaké produkty vlastním já sama. 

13010696_474960469364472_70687

Vzhledem k tomu, že je mi pořád čtrnáct, tak na můj vkus nevlastním přemíru makeupu, a ani toho zas tak moc o makeupu nevím, ale umím si udělat názor. Umím si dát dohromady, co je moc na jeden obličej a kde by třeba nevadilo o trochu více.

MUŽI A MAKEUP?                                           
Trvám na tom, že makeup nemusí být striktně pro ženy, ale rozhodně bych nechtěla mít za přítele někoho, kdo se umí nalíčit líp, než já. Proč? Nevím, asi proto, že na to nejsem zvyklá a vždy, když někde narazím na obrázek muže aplikujícího si na obličej makeup, přikrčím nos a raději se posunuji dál. Samozřejmě nepopírám, že je každého věc, co dělá se svým tělem.

MALÉ DĚTI A MAKEUP?                                 
Tohle téma mě dokáže docela slušně rozčílit. Víte, jak občas v televizi dávají ty americké pořady o mini modelkách? To mě vždycky naprosto vykolejí. Nerozumím, proč by se na děti měla dávat řasenka a linky jen proto, aby vyhrály cenu a pár stovek dollarů. Protože když se na to tak podívám, něměla by Miss být o tom, že vybereme tu nejkrásnější, a ne tu nezjmalovanější?

JÁ A MAKEUP                                                 
Já a makeup, hmm. Tak takhle. Mám jednu příhodičku. Jelikož jsem vášnivou milovnicí očních linek, tak se nestydím a klidně je použiji. Mám stříbrnou linku a dvě tmavě modré. Černou linku zatím nemám. No a tak jsem jednou šla do školy s modrými linkami. Byla jsem zkritizována za to, že ty černé, co jsem měla den před tím, byly lepší. Fór byl, že já černé linky neměla. Lol story with Kate.

MŮJ MAKEUP.                                                 
Mám takové základy- korektor, pudr, tvářenku, řasenku, linky, stíny a nějaké ty rtěnky a lesky. Nepoužívám makeup jako podklad, přijde mi to zbytečné, ale bez korektoru bych asi nepřežila.

To by pro dnešek bylo ode mě vše, díky za přečtení a miloučké komentáře!

Kate.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Já a makeup. hroznetajne 03. 11. 2016 - 08:27
RE: Já a makeup. felicity for now 17. 12. 2016 - 08:47